Nasza A/Cademy

HOME - Nasza A/Cademy

Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe, korzystając z najlepszej oferty edukacyjnej dostępnej na rynku.

Prowadzona przez nasz ośrodek A/Cademy to baza specjalistycznych kursów, akredytowanych przez Urząd Dozoru Technicznego. Akredytacja UDT, którą otrzymał nasz ośrodek szkoleń praktycznych to gwarancja, że działamy zgodnie z najlepszą praktyką. Daje pewność kursantom, że zarówno nasze szkolenia, jak i sprzęt do nich wykorzystywany spełnia najwyższe wymagania rynku. Przekazujemy praktyczną wiedzę z zakresu montażu klimatyzacji, pomp ciepła, pomiarów elektrycznych oraz F-gazów. Przez lata działalności na rynku przeszkoliliśmy już rzeszę specjalistów, którzy z sukcesem działają na rynku. 

Sala egzaminacyjna

Naszym wyróżnikiem są doskonale przygotowane i wyposażone sale egzaminacyjne. Podejście do egzaminu bywa stresującym doświadczeniem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi kursanci zdawali go w sprzyjającym otoczeniu. Każda z naszych sal została w pełni wyposażona w niezbędny sprzęt, który pozwala na zdanie części praktycznej egzaminu. Do dyspozycji każdego uczestnika, oddajemy w pełni wyposażone stanowisko chłodnicze, lutownicze i klimatyzacyjne. Każdy z elementów, na którym pracują kursanci, jest tuż przed egzaminem weryfikowany pod kątem sprawności, aby mieć pewność, że nic nie zakłóci przebiegu sesji. Dodatkowo sale zostały wyposażone w wygodne krzesła oraz klimatyzację, więc spędzony w nich czas odbywa się w komfortowych warunkach. 

Dlaczego warto się u nas szkolić?

Nowoczesne spojrzenie na przekazywanie wiedzy, nacisk na zdobycie umiejętności praktycznych oraz wysoka jakość sprzętu, na którym pracujemy to coś, co wyróżnia A/Cademy. Uczymy osoby dorosłe, które potrzebują przede wszystkim konkretnej wiedzy, która będzie miała przełożenie na ich pracę zawodową. Dlatego też dajemy pigułkę teoretycznej podstawy, którą następnie rozwijamy ją na zajęciach praktycznych. Nasza profesjonalna kadra szkoleniowców — praktyków, oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej, przekaże Ci cenne wskazówki oraz porady, które sprawią, że wykonywana przez Ciebie praca będzie profesjonalna oraz efektywna.

Laboratorium zajęć praktycznych

Do dyspozycji naszych kursantów oddajemy laboratorium zajęć praktycznych w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt znanych marek, takich jak: Rotenso, Vesser, Sinclair, Value czy Testo.

Uczestnik ma dzięki temu szansę przećwiczyć różnego rodzaju operacje i zadania, które w przyszłości będzie wykonywał w swojej pracy zawodowej. Doświadczenie zdobyte na prawdziwym sprzęcie, zaowocuje w przyszłości skutecznością i jakością usług świadczonych na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcej o naszym laboratorium

Strefa Wiedzy

Do dyspozycji naszych kursantów przygotowaliśmy Strefę Wiedzy. Znajdziesz tu szereg artykułów, które stanowią uzupełnienie wiedzy, którą zdobywasz na naszych kursach. Są to materiały przygotowane przez naukowców współpracujących z Politechniką Warszawską. Poruszane w nich zagadnienia dotyczą takich kwestii jak klimatyzacja, chłodnictwo oraz pompy ciepła. Obejmują wyniki najnowszych badań i aktualne trendy obowiązujące w tych dziedzinach. Zyskujesz dostęp do wiedzy, która często jest poza zasięgiem osób, które nie mają kontaktu ze środowiskiem naukowym. To dodatkowa wartość naszych kursów, którą dajemy Ci w ramach naszej oferty.

Zobacz wszystkie artykuły ze Strefy Wiedzy

Kurs stacjonarny
F-gazy

Kurs jest przeprowadzany w przygotowanym dla uczestników, w pełni wyposażonym laboratorium. Podczas szkolenia każdy słuchacz wykonuje czynności związane z egzaminem praktycznym, na modelowym urządzeniu chłodniczym oraz klimatyzatorze typu SPLIT. W ten sposób ma okazję, aby sprawdzić zdobytą podczas szkolenia wiedzę w praktycznym działaniu. Stała opieka wykładowcy, pozwala na bieżąco korygować ewentualne błędy i uzyskać satysfakcjonujący poziom umiejętności. 

Szkolenia Online

Jeśli nie możesz uczestniczyć w stacjonarnych zajęciach, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zdobył potrzebne umiejętności. Specjalnie dla takich osób jak Ty, uruchomiliśmy szkolenia w formie online. Kurs przeprowadzany jest za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Podczas zajęć uczestnik nie jest tylko biernym słuchaczem. Ma możliwość kontaktu z wykładowcą i zadawania mu pytań. Program szkolenia zdalnego w niczym nie odbiega od treści realizowanych w formie stacjonarnej. Przekazywane zagadnienia pozwalają na zdobycie wiedzy i sprawne poruszanie się w danym obszarze tematycznym.

Sklep z multimediami

Co w przypadku, gdy nie możesz uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych, a szkolenia online są w terminach, gdy masz inne zajęcia? Skorzystaj z oferty zakupu filmów szkoleniowych. Zawarto w nich cały materiał, który obejmuje szkolenie z danej tematyki. Dzięki takiej formie będziesz mógł w dowolnym momencie zapoznać się z przekazywanymi treściami. Dodatkowo w ramach oferty będziesz miał możliwość, aby skonsultować się z wykładowcą. 

Sklep z multimediami

Nasz partner

Naszym partnerem jest firma Vidicon Sp. z o.o. będąca producentem urządzeń klimatyzacyjnych marki Vesser. Ta uznany na europejskim rynku marka dostarcza klientom urządzenia, które łączą w sobie najwyższą jakość, z unikalnym designem.

Klimatyzatory Vesser są połączeniem nowoczesnego wzornictwa, idealnie wpisującego się w obecne trendy designu, dbałości o każdy, nawet najmniejszy detal oraz wysokiej efektywności pracy. Za design tych urządzeń odpowiedzialne są między innymi biura projektowe, zdobywające wyróżnienia w najbardziej prestiżowych konkursach wzornictwa.

Dowiedz się więcej o klimatyzatorach marki Vesser i pobierz aktualny katalog!

Najbliższe terminy

Sprawdź kiedy mamy najbliższe egzaminy.
Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Zapisz się na egzamin